Inaczej pojedziemy przez Niezłomnych
Na węźle Wierzbięcice obowiązuje czasowa organizacja ruchu, związana z budową linii tramwajowej przez Ratajczaka. W poniedziałek 23 lutego zmieni się układ pasów ruchu na ulicy Niezłomnych.
Planowane są przesunięcia ogrodzeń na ulicy Niezłomnych. Możliwości przejazdu pozostaną bez zmian, jednakże zmieni się tor jazdy. Ruch w kierunku węzła zostanie będzie na zwężony lewy pas. Będzie można z niego jechać na wprost w stronę węzła oraz skręcić w prawo w Aleje Niepodległości.
Przesunięcie ogrodzeń pozwoli na dalsze prace związanych przy budowie kanalizacji. Do końca lutego zmian będzie więcej, wprowadzane będą stopniowo w zależności od postępu prac przy kanalizacji.
Konieczne będzie też czasowe uniemożliwienie przejazdu na wprost ulicą Niezłomnych przez skrzyżowanie z Alejami ...







