środa, 17 czerwca

Tag: żużel

Żużel wraca na Golęcin

Żużel wraca na Golęcin

Inwestycje, Fotoreportaże i galerie zdjęć
Zakończono modernizację stadionu żużlowego na Golęcinie. Zawodnicy rozpoczęli już treningi na odnowionym torze, a pierwszy mecz sezonu odbędzie się 28 kwietnia. Inwestycja objęła kilka dyscyplin sportowych. Na torze skorygowano nachylenia i zamontowano nowe bandy, co poprawiło jego standard oraz umożliwi organizację większych wydarzeń. Lepsze warunki zyskały także boiska do piłki nożnej i futbolu amerykańskiego, a całość uzupełniło nowe oświetlenie i telebim – informuje Marcin Gołek, zastępca prezydenta Poznania. Modernizacja obiektu Prace trwały od jesieni ubiegłego roku na stadionie przy ulicy Warmińskiej. Obiekt uzyskał pozwolenie na użytkowanie, a pierwsze zawody zaplanowano na wtorek o godzinie 19:00 – Hunters PSŻ Poznań zmierzy się ze Stalą Rzeszów w przełożonym meczu drugiej ru...
https://www.facebook.com/aglomeracja.net
YouTube