Serbska do remontu
Od czwartku, 9 kwietnia, rozpocznie się remont nawierzchni jezdni ulicy Serbskiej, na odcinku od ulicy Wilczak w kierunku skrzyżowania z ulicą Naramowicką, po stronie północnej.
Zakres prac obejmuje wymianę zużytej nawierzchni. Stare warstwy bitumiczne zostaną sfrezowane, a następnie położone zostaną nowe z siatką wzmacniającą, co zwiększy trwałość drogi.
Roboty prowadzone będą etapami. Kierowcy muszą liczyć się z zawężeniami jezdni, zmianami organizacji ruchu, objazdami oraz ograniczeniem prędkości do 40 km/h.
Na początek wymieniany będzie prawy, skrajny pas prowadzący w stronę ul. Naramowickiej. Pozostałe dwa pasy pozostaną przejezdne. Przystanek autobusowy Wilczak/Serbska zostanie tymczasowo przesunięty przed skrzyżowanie z ul. Wilczak.
W kolejnej fazie prace obejmą ...






