poniedziałek, 8 czerwca

Tag: alert

Smog wychodzi z telefonu

Bezpieczeństwo i porządek, Komunikaty, Kraj, Nauka, Polityka, Powiat, Poznań, Przyroda i środowisko, Społeczeństwo, Zdrowie
Mieszkańców Poznania i okolicy obudził dzisiaj złowieszczy SMS w telefonach od Rządowego Centrum Bezpieczeństwa (RCB). Centrum namawia, by w miarę możliwości nie wychodzić z domów. O co chodzi o trąbę powietrzną czy wybuch bomby atomowej? Nie, o „zwykły” smog. (więcej…)
https://www.facebook.com/aglomeracja.net
YouTube