środa, 17 czerwca

Rzeźbili w drewnie

fot. Darek Preiss

Zakończyła się tegoroczna edycja targów Drema. To nie tylko wystawa maszyn i urządzeń, najnowszych technologii przemysłu drzewnego. Były między innymi zawody we wbijaniu gwoździ, warsztaty dla wolontariuszy i wiele innych.

fot. Darek Preiss

Szczególnym zainteresowaniem cieszył się pokaz rzeźby w drewnie. Jak zwykle, nie zabrakło wykładów i warsztatów specjalistów z branży, były też pokazy maszyn przy pracy. Niektóre z nich przypominały futurystyczne stwory nie z tej ziemi. Poniżej prezentujemy fotoreportaż z wydarzenia.

darp

nie znaleziono żadnych obrazków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/aglomeracja.net
YouTube