
Trwa przebudowa skrzyżowania ulic Radojewo, Naramowickiej, Lubczykowej i Łopianowej. Od czwartku, 25 września, wprowadzone zostaną kolejne zmiany w ruchu.
Na ulicy Radojewo obecnie działa ruch wahadłowy sterowany światłami – zamknięty jest zachodni pas. Od 25 września samochody pojadą już nowo wyremontowaną zachodnią częścią, a roboty przeniosą się na stronę wschodnią. Ruch wahadłowy zostanie jednak utrzymany – tym razem bliżej Poznania, w miejscu, gdzie powstaje wysepka rozdzielająca.

Na ulicy Lubczykowej prace będą prowadzone połówkowo. Kierowcy pojadą tam jednym pasem, na zasadzie mijanki. Na wyjeździe z tej ulicy nadal obowiązuje skręt tylko w prawo – w stronę Radojewa. Do ulicy Lubczykowej można wjechać jedynie od strony Poznania, skręcając w prawo z ulicę Naramowickiej. Podobne zasady obowiązują na ulicy Łopianowej: wyjazd wyłącznie w prawo, a wjazd tylko od strony Radojewa. Uwaga – na całym odcinku robót nadal obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 kilometrów na godzinę.
mik
