piątek, 12 czerwca

Będą drzewa na Drzewieckiego

 

Fot. D. Preiss

Rozkopane trawniki to nie dewastacja, ale przygotowania do posadzenia na tej ulicy czterech młodych drzew – wyjaśnia Zarząd Dróg Miejskich.

Czytelnicy zaalarmowali nas, że z ulicy Drzewieckiego na poznańskim Grunwaldzie zniknęła część słupków zapobiegających parkowaniu na niedawno urządzonych trawnikach. Obawiają się, że to wstęp do rozjechania trawników kołami – kierowcy wciąż próbują tam parkować, a ślady opon na trawniku to widok codzienny. Okazało się jednak, że tym razem mieszkańcy obawiali  się niepotrzebnie.

– W miejscach, w których zniknęły słupki, bada posadzone cztery młode drzewa – wyjaśnia Agata Kaniewska, rzecznik prasowy Zarządu Dróg Miejskich – drzewa pojawią się w najbliższych dniach – dodaje.

W ślad za drzewami pojawią się nowe zabezpieczenia przed parkowaniem na chodniku.

darp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

https://www.facebook.com/aglomeracja.net
YouTube