Ogrody: zmiany przed Strefą
Na osiedlu Ogrody rozpoczyna się wprowadzanie nowej organizacji ruchu, która poprzedzi uruchomienie Strefy Płatnego Parkowania. Prace będą prowadzone etapami i obejmą kolejne ulice osiedla.
Na początek roboty zostaną przeprowadzone w północnej części Ogrodów, pomiędzy ulicami św. Wawrzyńca, Żeromskiego, Dąbrowskiego i Botaniczną. Od 9 czerwca zmiany zaczną być wdrażane na ulicy Wilkońskich. Najważniejszą nowością będzie wyznaczenie miejsc postojowych, które umożliwią parkowanie równoległe do krawędzi jezdni.
Kolejne ulice będą objęte pracami według harmonogramu: 10 czerwca – Nałkowskiej, 11 czerwca – Niemcewicza, a 12 czerwca – Kościelskiego. Zakres robót będzie koncentrował się przede wszystkim na wyznaczaniu miejsc parkingowych. Wykonawca przewiduje, że prace na każdej z ulic p...









